Dyplomy zostały wybrane!

28.12.2011

17 grudnia 2011 na Zamku w Cieszynie odbyło się posiedzenie międzynarodowego jury przeglądu dyplomowego. Wybrano 40 najlepszych prac, które zostaną opublikowane w magazynie 2+3D oraz zaprezentowane na wystawie w Cieszynie.

Lista autorów wybranych prac:  

Ondřej Elfmark (Czechy)
Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze

Ondřej Jelínek (Czechy)
Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Filip Malimánek (Czechy)
Masarykova univerzita

Anna Maresova (Czechy)
Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem

Marta Maštálková (Czechy)
Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze

Martin Pecina (Czechy)
Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Tomáš Rampas (Czechy)
Západočeská univerzita v Plzni

Vojtěch Sojka (Czechy)
Vysoké učení technické v Brně

Edina Andrási (Węgry)
Nyugat‑Magyarországi Egyetem

Réka Eisenberger (Węgry)
Nyugat‑Magyarországi Egyetem

András Kerékgyártó (Węgry)
Moholy‑Nagy Művészeti Egyetem Budapest

Nelli Nógrádi (Węgry)
Moholy‑Nagy Művészeti Egyetem Budapest

Éva Somogyi (Węgry)
Nyugat‑Magyarországi Egyetem

Éva Valicsek (Węgry)
Nyugat‑Magyarországi Egyetem 

Martyna Bargiel (Polska)
Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach

Katarzyna Borkowska (Polska)
Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie

Teresa Chylińska‑Kur (Polska)
Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi

Anna Dul (Polska)
Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu

Agnieszka Fujak (Polska)
Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie

Marta Gawin (Polska)
Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach

Jan Godlewski (Polska)
Akademia Sztuk Pięknych w Warszawi)

Piotr Hołub (Polska)
Akademia Sztuk Pięknych we Wrocławiu

Urszula Kowal (Polska)
Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie

Kamil Laszuk (Polska)
Akademia Sztuk Pięknych we Wrocławiu

Jakub Marzoch (Polska)
Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie

Agata Nartowska (Polska)
Akademia Sztuk Pięknych we Wrocławiu

Jerzy Nosek (Polska)
Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach

Dorota Pawiłowska (Polska)
Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie

Gosia Pieniak (Polska)
Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie

Grzegorz Rozwadowski (Polska)
Akademia Sztuk Pięknych we Wrocławiu

Radek Staniec
Uniwersytet Mikołaj Kopernika w Toruniu

Szymon Sznajder (Polska)
Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu

Paulina Urbańska (Polska)
Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach

Małgorzata Żółkiewska (Polska)
Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie

Lukáš Čeman (Słowacja)
Vysoká škola výtvarných umení v Bratislave

Andrej Dieneš (Słowacja) 
Vysoká škola výtvarných umení v Bratislave

Peter Gála (Słowacja)
Vysoká škola výtvarných umení v Bratislave

Anna Jabłonowska‑Holy (Słowacja)
Vysoká škola výtvarných umení v Bratislave

Zuzana Marhefková (Słowacja)
Technická univerzita v Košiciach

Ľubica Segečová (Słowacja)
Vysoká škola výtvarných umení v Bratislave

zdjecie
zdjecie
zdjecie
zdjecie
zdjecie
zdjecie
zdjecie
performing request